Aleksandra Suliga wizyt

 
 


Poznaj mnie

Praca z ludźmi jest moją pasją. Jestem osobą relacyjną - potrafię budować głębokie relacje oparte na lojalności, autentyczności i zrozumieniu empatycznym. Moje wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi w doradztwie personalnym pozwoliło mi na zdobycie kluczowych kompetencji potrzebnych do pracy w roli coacha.

W każdym człowieku najbardziej intryguje mnie jego niepowtarzalność, jedyna w swoim rodzaju historia.
Z mojego punktu widzenia nikt nie jest skończonym, kompletnym dziełem. Przeciwnie - każdy człowiek stale się rozwija i ma w sobie mnóstwo możliwości. I to właśnie fascynuje mnie w innych.

Dlaczego polecam coaching?

  • Bo to działa !!!

  • Coaching jest dla mnie najbardziej efektywnym procesem wspierania potencjału
    i rozwoju kluczowych kompetencji.

Gdy wchodzę z ludźmi w kontakt, chcę im pomóc poznać smak sukcesu. Ich sukcesu! Szukam sposobów na stawianie ludziom wyzwań.

Przez cały czas wypatruję wyraźnych oznak postępu - zmian w zachowaniu, drobnych postępów w umiejętnościach, przebłysków doskonałości lub płynności tam, gdzie do tej pory wszystko szło jak po grudzie. Te oznaki postępu u innych są dla mnie źródłem energii. Dają mi siłę i satysfakcję.

Poznaj moje umiejętności

Od kilkunastu lat w swojej pracy zajmuję się łączeniem doradztwa personalnego oraz działań pomocowo - interwencyjnych. Specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości sprawdzonych i efektywnych rozwiązań z zakresu psychologii oraz praktycznej wiedzy rozwijającej kompetencje i podnoszącej potencjał indywidulany. Wyróżnia mnie silne pragnienie nauki i ciągłego doskonalenia siebie, od początku mojej kariery zawodowej uzupełniam moje kompetencje psychologiczne na licznych studiach podyplomowych
i kursach specjalistycznych.

Dzięki wykształceniu psychologicznemu i pracy w zawodzie potrafię stworzyć przestrzeń do autorefleksji, poznania i wykorzystywania posiadanych zasobów.

Specjalizuję się w pracy z klientem w oparciu o coaching psychologiczny i coaching kariery, life coaching.


ZŁÓŻ ZAPYTANIE O OFERTĘ