Witam,

  Od 10 lat pracuję w korporacji na stanowisku handlowca i trenera. Znalazłam się w miejscu w którym potrzebowałam nowych wyzwań, zmiany, ale nie wiedziałam jakiej. Szukając siebie, czy też pomysłu na siebie znalazłam coaching. Początki były trudne, pełne wątpliwości, braku zaangażowania. W miarę zgłębiania wiedzy w ramach kierunku Akademii Profesjonalnego Coachingu w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej poszerzałam samoświadomość. Coaching pomógł mi zdefiniować siebie, poznać na nowo, odnaleźć zasoby do działania.

    Każdy z nas ma marzenia, plany, cele. Chcemy wiele, ale czy sięgamy po to? "Nie teraz...", "...jak tylko skończę...", "teraz nie mogę...". Z ilu tych wymówek korzystasz? A może masz tak dużo pomysłów lub ofert, że nie wiesz od czego zacząć? Coaching jest właśnie po to aby marzenia ubrać w cele, cele w plan, a plan w działanie.

   Pomogę Ci przejść od marzeń do działania, od "nie da się…", "nie teraz…" do „zaczynam tu i teraz!". Nie ma gotowych rozwiązań, schematów działania bo one są w Tobie, spersonalizowane i indywidualne. Twoje zasoby, wartości, pokłady energii są źródłem twojego rozwoju osobistego czy też zawodowego. Ja będę Ci towarzyszyć w drodze do osiągnięcia celu, wspierać, pytać, tak abyś poszerzył swoje horyzonty.

 

Zapraszam do kontaktu
Barbara Ganszczyk dyplomowany coach

 


ZŁÓŻ ZAPYTANIE O OFERTĘ