Małgorzata Kajzer

 
 


Niezwykła podróż w głąb siebie, praca nad uświadomieniem własnych wartości i przekonań doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj. Studia podyplomowe na Akademii Profesjonalnego Coachingu miały być krokiem w stronę rozwoju osobistego, a zawładnęły całym moim dotychczasowym życiem. Coaching stał się pasją, słowa Konfucjusza” rób to, co kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia ” przeistoczyły się w realną rzeczywistość.

Fascynuje się psychologią zmiany oraz psychologią wizerunku. Żyjemy w czasach, w których narzucane są nam pewne standardy wyglądu a kanony powszechnie kreowane dalekie są od przeciętności. Każdy z nas chce dobrze wyglądać, bez względu na wiek i płeć, nie każdy jednak chce się do tego przyznać. Zwłaszcza w biznesie obowiązują określone reguły- strój wyraża szacunek i profesjonalizm, podkreśla osobowość i niesie za sobą konkretne komunikaty. Nadal niewiele osób zdaje sobie sprawę z ogromnego oddziaływania dress code’u, a wizerunkowa konsekwencja rodzi przecież wiarygodność.

Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał” Zig ziglar

Dlatego jesli chcesz wzmocnić poczucie własnej wartośći i swoja samoocenę, popracować nad relacjami zawodowymi bądź osobistymi, rozwinąć kompetencje, zadbać o wizerunek biznesowy w swojej firmie albo zwyczajnie zmienić coś w swoim życiu, zapraszam do współpracy.

Małgorzata Kajzer


ZŁÓŻ ZAPYTANIE O OFERTĘ