Warsztat “The BREAK out” – wyjdź z kryzysu – zwiększ potencjał

THE BREAK OUT!

Wyrwij się z trudnej sytuacji,

w której się znalazłeś

Generuj nowe rozwiązania dla rozwoju Twojej firmy

TERMIN: 14.04.2018

Grupa: 8-20 osób

10 - godzinny intensywny warsztat dla przedsiębiorców i menadżerów firm prowadzony wg schematu BREAK opisanego w książce „The Goodman – człowiek dobry w życiu i biznesie”

Co zyskujesz?

  • w ciągu 10 godzin intensywnej pracy generujesz w zespole szereg rozwiązań dla Twoje sytuacji. Rozwiązania te będziesz mógł niezwłocznie wdrożyć, oszczędzając mnóstwo czasu!

  • twoja obecna sytuacja być może przynosi straty, albo nie generuje dochodów na poziomie, którego oczekujesz – wypracowane przez Ciebie rozwiązania mają prowadzić do poprawy Twojej sytuacji finansowej

  • pracujesz w grupie przedsiębiorców, współuczestników warsztatu. Masz szansę stworzyć niepowtarzalne relacje oparte na zaufaniu. Networking w 101%!

  • doświadczysz wielu emocji w pełnym ich zakresie – będzie dynamicznie i konkretnie

  • kim staniesz się po warsztacie? Jakiej zmiany doświadczysz i jak to wpłynie na Twoje dalsze życie i biznes? To już będzie Twoja własna odpowiedź.

Zgłoś swój udział pisząc email: biuro@goodman-coaching.pl

Dzwoń: kom.533761234

Cena zawiera: warsztat, przerwy kawowe, obiad. Cena nie zawiera zakwaterowania. Możemy jednak to dla Ciebie zorganizować.

Koszt warsztatu: 1400 zł

Możesz go jednak kupić za 900 zł (oszczędzasz 500) pod warunkiem:

  • wpłata do 20.03.2018

  •  


ZŁÓŻ ZAPYTANIE O OFERTĘ

Twoje Imię (wymagane)

Twój telefon (wymagane)

Twój Email (wymagany)

Temat

Twoja wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu [ np. przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email [lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

 

Zobacz na czym polega coaching: