Roman Zory wizyt

 
 


 Coachingiem zaraziłem się na podyplomowych studiach Executive MBA gdzie dzięki wykładowi w pigułce i wspaniałemu prowadzącemu coś zaczęło się dziać w mojej głowie. Zaciekawienie przerodziło się w zainteresowanie a następnie pasję, w której fundamentem jest ciągły rozwój .

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w kontaktach z klientami uzmysłowiłem sobie, iż posiadam „to coś” co w coachingu odgrywa niebagatelną rolę - potrafię słuchać! A fakt, że ostatnie lata zajmowałem się dosyć trudnym obszarem działalności - windykacją; pozwala mi być na tyle skutecznym, iż moje pytania bywają dla klienta trudne. Ten dyskomfort w początkowym etapie zamienia się we wzajemne zrozumienie i zaufanie - a to już bliski krok do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Nie zawsze będziesz zadowolony, ale zawsze będziesz o krok bliżej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czy coaching może Ci pomóc, skontaktuj się z biurem i umów spotkanie, podczas którego przekonasz się czym jest sam coaching. Poznasz mnie osobiście, dowiesz się jak pracuję i sam zdecydujesz czy jestem odpowiednim partnerem dla Ciebie w Twoim rozwoju.

Razem z przyjaciółmi tworzymy zespół profesjonalistów , który przygotowany jest na podjęcie każdego wyzwania i tylko Ty decydujesz co i z kim chcesz osiągnąć .


ZŁÓŻ ZAPYTANIE O OFERTĘ